We make things visible since 2017

Pn - Pt - 08:00 - 15:00

Telefon

+48 797 854 302

Telefon
Masz pytanie?
Kryminalne zagadki georadarowe

Pomiary kryminalistyczne

Georadar jest niezwykle efektywny do wyszukiwania ciał lub obiektów zakopanych pod materiałem budowlanym lub w jego obrębie

view detail

Bezpieczeństwo

Pomiary georadarowe w zakresie bezpieczeństwa zwykle polegają na wyszukiwaniu małych celów, ukrytych blisko powierzchni. Do tego rodzaju zastosowań najlepiej nadają się anteny o wysokich lub bardzo wysokich częstotliwościach (2-6 GHz).

view detail

Kontrola infrastruktury drogowej

Pomiary georadarowe są systematycznie stosowana na drogach i mostach na całym świecie. Służą do sprawdzenia, czy infrastruktura drogowa jest zgodna z pierwotnym projektem i do monitorowania jej wewnętrznej integralności w celach konserwacyjnych.

view detail
Georadar, GPR, Płyta żelbetowa

Inżynieria budowlana

Stworzone przez człowieka konstrukcje, zarówno nowoczesne, jak i te o charakterze historycznym, wymagają zarówno kontroli jakości standardu budowy, jak równie monitorowania pojawiających się problemów, przez cały okres swojej żywotności.

view detail
Stanowisko pomiarowe w Gruzji

Pomiary archeologiczne

Georadar coraz częściej bywa wykorzystywany do wykrywania i bezinwazyjnego badania stanowisk archeologicznych i obiektów historycznych.

view detail
Elementy sieci uzbrojenia terenu

Wykrywanie rur i kabli

Wykrywania elementów sieci uzbrojenia terenu to najbardziej popularny sposób wykorzystania pomiarów georadarowych. Pomiary realizowane są zwykle przed rozbudową sieci i mają na celu zlokalizowanie obiektów, których nie widać w dokumentacji projektowej. Powodem, dla którego wykrywanie rur i kabli stanowi tak dużą część prac związanych z badaniami GPR, jest zazwyczaj brak pełnych informacji na temat miejsca ich usytuowania.

view detail